Отворена врата

РАСПОРЕД  ЗВОЊЕЊА  У  ТЕХНИЧКОЈ  ШКОЛИ

ПРЕ ПОДНЕ ПОСЛЕ ПОДНЕ
1.час  715 до   800                                                         1.час  1330 до  1415
2.час  805 до   850                                                          2.час  1420 до  1505
3.час  905 до   950                                              3.час  1520 до  1605
4.час  955 до 1040                                     4.час  1610 до 1655
5.час  1050 до 1135                                      5.час  1705 до 1750
6.час  1140 до 1225                                         6.час  1755 до 1835
7.час  1230 до 1315                                        7.час  1840 до 1920

ПРЕДАВАЧИ И ТЕРМИНИ КОНСУЛТАЦИЈА ШК.2018/19.ГОД.

Име и презиме Наставни предмет СМЕНА КОНСУЛТАЦИЈЕ
Ивана Богићевић  Српски јез.и књижевност електро смена среда (2 час)
Данијела Ђурђевић Српски јез.и књижевност машинска смена уторак (6 час)
Мирјана Лаиновић Српски јез.и књижевност електро смена понедељак (3 час)
четвртак (2 час)
Далиборка Илић Српски јез.и књижевност машинска смена понедељак (2 час)

Александра Бојчић Бујишић Српски јез.и књижевност електро смена понедељак (5 час)
уторак (5 час)
Александра Ђерић Енглески језик електро смена уторак (3 час)
Даница Кањевац Енглески језик електро смена петак (5 час)
Сабина Здравковић Енглески језик машинска смена понедељак (6 час)
Зорана Рајишић Енглески језик машинска смена среда (3 час)
Бранко Сретеновић Математика машинска смена уторак (5 час)
Радмило Николић Математика електро смена уторак (6 час)
Драгана Пантелић Математика електро смена понедељак (6 час)
уторак (6 час)
Соња Ракић Математика машинска смена среда (3 час)
петак (3 час)
Снежана Хаџић Математика електро смена
машинска смена
понедељак (5 час)
петак (2 час )
Славица Добросављевић Рачунарство и информатика машинска смена
електро смена
петак (4 час)
среда (3 час)
Јасмина Миленковић Рачунарство и информатика машинска смена
електро смена
/
понедељак (4 час)
Душанка Новаковић Ликовна уметност машинска смена
електро смена
уторак (4 час)
петак (4 час)
Никола Кнежевић Музичка култура машинска смена уторак (3 час)
Мирјана Стевановић Физика машинска смена
електро смена
четвртак (2 час)
понедељак (2 час)
Оливера Станојевић Хемија машинска смена
електро смена
понедељак (3 час)
среда (4 час)
Младена Урошевић Биологија машинска смена
електро смена
четвртак (4 час)
среда (2 час)
Станислава Јовићевић Географија машинска смена
електро смена
четвртак (4 час)
петак
Зорана Мурић Верска настава машинска смена
електро смена
четвртак (2 час)
уторак (2 час)
 Сава Гајић Верска настава електро смена понедељак (3 час)
Милена Павловић Филозофија, Грађанско в. машинска смена
електро смена
четвртак (6 час)
уторак (2 час)
Наташа Јоксимовић Правна група предмета машинска смена
електро смена
понедељак (6 час)
четвртак (6 час)
Слађана Кеџић Социологија машинска смена
електро смена
петак (4 час)
четвртак (5 час)
Љиљана Живановић Социологија машинска смена четвртак (3 час)
Верица Шеварика Историја машинска смена
електро смена
понедељак (6 час)
уторак (2 час)
Жељана Милосављевић Историја машинска смена четвртак (4 час)
Снежана Симић Физичко васпитање машинска смена
електро смена
понедељак (5 час)
уторак (5 час)
Драгана Тончић Ђукић Физичко васпитање машинска смена уторак (5 час)
Братислав Мићаловић Физичко васпитање електро смена уторак (5 час)
Саша Карић Физичко васпитање електро смена четвртак (3 час)
Даниела Петровић Економска група предмета електро смена понедељак ( 6 час)
петак (4 час)
Биљана Грађански Стефановић Економска група предмета машинска смена
електро смена
четвртак (5 час)
понедељак (2 час)
Зорица  Манић Економска група предмета електро смена среда (4 час)
четвртак (3 час)
Биљана Јевђеновић Економска група предмета машинска смена понедељак (3 час)
среда (2 час)
Јелена Бранковић Економска група предмета машинска смена уторак (4 час)
петак (4 час)
Зоран  Петровић Економска група предмета машинска смена четвртак (6 час)
Јасминка  Бранковић Економска група предмета електро смена среда (4 час)
Љиљана  Нешковић Економска група предмета машинска смена понедељак (4 час)
уторак (2 час)
Снежана Ђоровић Електро група предмета електро смена понедељак (4 час)
Слађана Марјан Електро група предмета електро смена понедељак (3 час)
четвртак (5 час)
Александар Галић Електро група предмета електро смена четвртак (3 час)
петак (4 час)
Драган Јанковић Електро група п електро смена петак (1 час)
Мијодраг Петров Електро група предмета електро смена четвртак (4 час)
Петар Тепавац Електро група предмета електро смена среда (4 час)
четвртак (4 час)
Бранкица Аврам Електро група предмета машинска смена
електро смена
четвртак (5 час)
среда (3 час)
Иван Миленковић Електро група предмета електро смена уторак (5 час)
четвртак (6 час)
Душан Грујић Електро група предмета електро смена понедељак (4 час)
среда (3 час)
Горан Јовановић Електро група предмета електро смена среда (3 час)
петак (5 час)
Владислав Стојановић Електро група предмета електро смена понедељак (4 час)
Светлана Карић Машинска група предмета машинска смена
електро смена
среда (2 час)
четвртак (3 час)
Нада Ковачевић Машинска група предмета машинска смена петак (4 час)
Весна Вранеш Машинска група предмета машинска смена
електро смена
петак (5 час)
четвртак (5 час)
Бранислава Милосављевић Машинска група предмета машинска смена среда (4 час)
петак (5 час)
Младен Тешиновић Машинска група предмета машинска смена понедељак (4 час)
четвртак (3 час)
Драган Арсеновић Машинска група предмета машинска смена уторак (3 час)
петак (4 час)
Зоран Петровић Машинска група предмета машинска смена среда (4 час)
четвртак (4 час)
Милован Бранковић Машинска група предмета машинска смена уторак (3 час)
петак (5 час)
Милан Сердар Машинска група предмета машинска смена
електро смена
четвртак (4 час)
понедељак
Предраг Ракић Машинска група предмета машинска смена четвртак (4 час)
Мирољуб Перовић Машинска група предмета машинска смена петак (3 час)
Славко Стевовић Машинска група предмета машинска смена уторак (7 час)
Зоран Лукић Машинска група предмета машинска смена петак (3 час)
Љиљана Живановић Машинска група предмета машинска смена петак (4 час)
Радисав Вилотић Машинска група предмета машинска смена уторак (3 час)